Kategórie

Katalóg

Informácie

Baby Tula Počet produktov v kategórii: 128

Podkategórie

 • Nosiče STANDARD

  Tento výhrami ocenený ergonomický nosič pre deti je ľahko použiteľný. Pohodlná podpora dieťaťa od 7 kg (s novorodeneckou vložkou „Tula Infant Insert“ od 3,2 kg) až do 20 kg váhy dieťaťa. Možnosť nosenia na bruchu i na chrbte - nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodiča.

 • Nosiče FTG (Free-to-Grow)

  TULA | FTG Nosič - BLOSSOMRastúci, komfortný a funkčný je nosič Tula Baby Free-to-Grow (FTG). Nosič má nastaviteľnú výšku a šírku. Váha dieťaťa je rovnomerne rozložená.
  Možnosť nosenia na bruchu i na chrbte - nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodiča.

 • Nosiče TODDLER

  Náš nosič pre batoľatá je intuitívny a pohodlný pre Vás i Vaše dieťa, ktoré stále miluje spoločné maznanie. Má najvyšší a najširší panel zo všetkých nosičov Tula a je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre väčšie dieťa - je prispôsobený k zdravému noseniu detí od váhy 11 kg.Extra polstrované nastaviteľné ramenné popruhy s vysokou hustotou polstrovanie a široký bedrový pás ponúka novú úroveň pohodlia pre rodičov, ktorí sa aj pri dlhodobom nosení budú cítiť komfortne.

 • Nosiče EXPLORE

  Od bábätka k batoliatku vo všetkých smeroch.
  Náš všestranný, ľahko použiteľný ergonomický nosič Explore je prvým nosičom od Tuly, ktorý vám umožňuje nosiť dieťatko aj v pozícii čelom vpred ergonomicky (odporúča sa až od veku 6 m!). Objavujte svet vďaka novej možnosti nosenia - poloha nosenia dieťaťa s tvárou smerujúcou vpred, kedy vy i vaše dieťa spoločne objavujete svet.

 • Nosiče HALF BUCKLE

  Spojenie tých najlepších kladov nosičov a šatiek v jedno. Tula Half Buckle je ideálnou alternatívou k šatke a zároveň si zachováva panel rastúceho nosiča. Viazanie Mei Tai nosičov je v porovnaní so šatkou veľmi jednoduché a rýchle, avšak si zachovávajú dokonalé objatie detí rovnako ako u klasickej šatky. Nosič Tula Half Buckle je vhodný už od narodenia (3,2 kg) až do 20,4 kg vďaka rastúcemu panelu, ktorý sa prispôsobí šírke a výške, aby sa vaše dieťa cítilo komfortne v ľubovoľnom štádiu rastu bez nutnosti použitia vložky pre novorodencov "Infant Insert".

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 128 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 128 položiek

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop