Podnet pre vznik internetového obchodu Oliwer.sk nám dali mamičky, ktoré často nakupujú v Lekárni Oliwer vecičky pre svoje detičky. Oliwer má potrebné odborné zázemie, aby sme pre Vaše ratolesti vedeli ponúknuť len to najlepšie. Zamerali sme sa na to ako v zákazníkoch zanechať nezabudnuteľný dojem, odlíšiť sa od komerčnosti, byť výnimočný, priateľský a zákazníkov obsluhovať vždy s úsmevom.

A keďže nič nie je nemožné, ak do vecí vkladáte kusisko svojho srdca, skúseností jednak vo farmaceutickom priemysle, obchode a práce s detičkami i štipku svojej charizmy. Oliwerko sa narodil 14.12. 2009 ako kamenná lekáreň a postupne rastie, dýcha a žije pre vás i na www.oliwer.sk. Aj s dobrým pocitom, že keď sa chce je možné aj na tom najnepravdepodobnejšom mieste nájsť skvelých ľudí, vybudovať úžasný kolektív a nápadmi pohnúť veci k lepšiemu, nápredovať a rásť. A tak u nás cítiť rodinnú atmosféru, spolu si budujeme dobrú klientelu, ľudí, čo ocenia naše snahy, tých čo majú radi nás, kvalitné a zaujimavé produkty, odborné poradenstvo na vysokej úrovni a kvalitný servis.

Nájdete u nás kojenecké a detské potreby, kočíky, autosedačky pre bábätká rôznych exkluzívnych značiek ako Cybex, Joolz, Peg Perego, Moovo, Mutsy, Easywalker, Jane, Jasmine, Bebetto, Junama a iné. Ďalej potreby pre tehotné ako aj pre prvé dni v pôrodnici. Postupne dopĺňame náš eshop i o luxusnejše a výnimočnejšie značky detského sortimentu.

Hračky sú v živote detí učiteľom aj spoločníkom. Správnym výberom hračky sa dieťa nielen zabaví ale získa tiež nové vedomosti, skúsenosti a zručnosti. Hračky už od útleho veku pomáhajú rozvíjať hmatové, zvukové, zrakové vnemy, prispievajú k vývoju reči, sociálnych zručností, logiky, pamäte a fantázie.

Okrem toho nás nájdete i na facebooku: https://www.facebook.com/oliwer.sk/, kde sme non-stop čo najbližšie k vašim potrebám, kde nám môžete klásť otázky ohľadom detského sortimentu, hračiek, kočíkov, zdravia, výživy, poradenstva a pod.

Od roku 2010 sa zaoberáme i predajom detských elektrických autíčok, ktoré pre vás vyberáme i na medzinárodných výstavách a stali sme sa top predajcami na Slovensku, nakoľko máme široký sortiment skladom, zabezpečujeme záručný a pozáručný servis, držíme náhradné diely, ktoré svojim zákazníkom poskytujeme za nákupné ceny. Novinky i na https://www.facebook.com/Oliwer.sk.

Ďalej od roku 2017 spolupracujeme a podporujeme Chránenú dieľnu AVE v tvorení úžasných vecičiek pre detičky, kde ich zavinovačky sú náš TOP produkt predavaný do USA, GB, Írska,  Nemecka, Rakúska a pod.

Dnes som maminka Maxíčka a Ellušky a množstvo produktov z našej ponuky osobne používame a s radosťou „testujeme". Ochotne vám poradíme a podelíme sa s vami aj o vlastné skúsenosti.

Ďakujeme vopred, že nakúpite v našom rodinnom obchodíku. Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Objednávky prijímame a expedujeme kuriérom zatiaľ bez väčších obmedzení, prípadne s krátkym oneskorením, začo sa vopred ospravedlňujeme, nakoľko kombinujeme prácu z domu so starostlivosťou o deti, sem tam mešká kuriér no vždy však robíme maximum čo vieme.

Našou snahou je poskytnúť všetkým budúcim mamičkám, oteckom, bábätkám na celom Slovensku kvalitné výrobky z pohodlia vlastnej obývačky. V blízkej budúcnosti máme ambíciu poskytovať tieto služby aj v našej novej detskej kamennej predajni.

Veríme, že Vás náš odborný prístup a kvalitné výrobky presvedčia.

Želáme Vám rozprávkový nákup!

Váš Oliwer