Podnet pre vznik internetového obchodu Oliwer.sk nám dali mamičky, ktoré často nakupujú v Lekárni Oliwer vecičky pre svoje detičky. Oliwer má potrebné odborné zázemie, aby sme pre Vaše ratolesti vedeli ponúknuť len to najlepšie. Zamerali sme sa na to ako v zákazníkoch zanechať nezabudnuteľný dojem, odlíšiť sa od komerčnosti, byť výnimočný, priateľský a zákazníkov obsluhovať vždy s úsmevom.

A keďže nič nie je nemožné, ak do vecí vkladáte kusisko svojho srdca, skúseností jednak vo farmaceutickom priemysle, obchode a práce s detičkami i štipku svojej charizmy. Oliwerko sa narodil 14.12. 2009 ako kamenná lekáreň a postupne rastie, dýcha a žije pre vás i na www.oliwer.sk Aj s dobrým pocitom, že keď sa chce je možné aj na tom najnepravdepodobnejšom mieste nájsť skvelých ľudí, vybudovať úžasný kolektív a nápadmi pohnúť veci k lepšiemu, nápredovať a rásť. A tak u nás cítiť rodinnú atmosféru, spolu si budujeme dobrú klientelu, ľudí, čo ocenia naše snahy, tých čo majú radi nás, kvalitné a zaujimavé produkty, odborné poradenstvo na vysokej úrovni a kvalitný servis.

Nájdete u nás kojenecké a detské potreby, potreby pre tehotné ako aj pre prvé dni v pôrodnici. Postupne dopĺňame náš eshop i o luxusnejše a výnimočnejšie značky.

Okrem toho nás nájdete i na facebooku: https://www.facebook.com/oliwer.sk/, kde sme non-stop čo najbližšie k vašim potrebám, kde nám môžete klásť otázky ohľadom zdravia, výživy, poradenstva a pod. A jednak tu máte možnost prezrieť si nové produkty z nášho eshopu www.oliwer.sk.

Od roku 2010 sa zaoberáme i predajom detských elektrických autíčok, ktoré pre vás vyberáme i na medzinárodných výstavách a stali sme sa top predajcami na Slovensku, nakoľko máme široký sortiment skladom, zabezpečujeme záručný a pozáručný servis, držíme náhradné diely, ktoré svojim zákazníkom poskytujeme za nákupné ceny. Novinky i na https://www.facebook.com/Maxicek2805/.

Našou snahou je poskytnúť všetkým budúcim mamičkám, oteckom, bábätkám na celom Slovensku kvalitné výrobky z pohodlia vlastnej obývačky. V blízkej budúcnosti máme ambíciu poskytovať tieto služby aj v našej novej detskej kamennej predajni.

Veríme, že Vás náš odborný prístup a kvalitné výrobky presvedčia.

Želáme Vám rozprávkový nákup!

Váš Oliwer


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop